ruuaEN

all contacts...

skype iryna_barda [email protected]

 +38 (066) 742 87 68

Blog

Планшет

Планшет

- у мене скоро буде планшет ,- сказав хлопчик з чорнявим волоссям, на вигляд йому було не більше 9 років. Був він не по літам балакучий та розумний. Та й з'явився на дитячому майданчику досить неординарно. Спочатку прибігли три великі собаки, а за ними хлопчик, який портфель вдяг на шкільну форму, а поверх неї вдягнув ще й курточку, у такому вигляді він плигнув на гойдалку для найменших і щось заспівав. Через мить він був вже біля мене з сином на машинці біля керма, сказав, що іде з нами, ми почали гуляти разом.

- а хто тобі подарує планшет?- спитала я.

- Мама мені подарує на день народження

Ми побігали разом по майданчику. Між моїм півторарічним сином Святославом і 9 річним Славіком була занадто велика прірва. Я думаю Свят трохи ревнував, посміхатися почав тільки, коли взяв гілку , а ми зі Славіком почали боятися і тікати. Набігавшись і насміявшись Славік став відвертішим, по секрету він повідав наступне:

- у нас на будинку був снайпер. Зараз уже немає, але був

- Ти сам бачив?

-ну ... Я ... Вже забув...

Добре подумала я, про що вже діти думають, та хлопчик з гострим чорним поглядом продовжив:-

-У мене сестра була на Майдані... Робила бутерброди... Гроші заробляла... Трохи... І тратила..

- я також там була.

Хлопчик зітхнув, сказав, що теж хоче туди поїхати , але в цьому році там опасно.))

А далі блискавично:

- ненавиджу, коли приїжджають танки і всіх розстрілюють

- ніхто сюди не приїде і все буде добре,- відповіла я заспокійливо

- так... Війни не буде до мого дня народження, а потім у мене буде планшет. І можна втекти в село і переховуватися під землею, в окопі.

- а коли у тебе день народження?

- 27 квітня

- все буде добре. Буде мир.

- так. Я побіг додому

І Славік зник так само несподівано , як і з'явився . Вже почав падати березневий сніжок. Похмуре небо посміхалося нам 17 березня 2014 року, до 27 квітня залишився місяц і десять днів... Все буде добре посміхалося я сама до себе і до свого маленького сина...все буде добре відповідав пронизливий вітерець і здивовані, трохи налякані очі перехожих...

Комментарии: