RUuaen

все контакты...

skype iryna_barda [email protected]

 +38 (066) 742 87 68

Новости

Ірина Бардакова та Анастасія Комлікова - етнодует "Пайташки"

20.04.2017

У квітні етнодует " Пайташки" презентували свою першу пісню і відзнятий на неї кліп. У зв'язку з цим виникли питання до акторки Ірина Бардакової , яка тепер ще й співає у етнодуеті.

Admin:

Ірино, це перший досвід співпраці з українською композиторкою Анастасією Комліковою?

Iryna Bardakova: Наше знайомство з Настею було безпосередньо пов'язане з музикою. Я привела до неї на курс " Пісні для малюків" свого сина, а тоді попросилася на заняття вокалу.

Часто для зйомок потрібно співати, особливо це всіх цікавить на самих пробах. Тож спочатку я подумала, що мені не завадить деякі уроки саме для професійного зростання в кіно та на ТБ.

Admin: Як довго часу вам знадобилося для запису першої пісні у дуеті?

Iryna Bardakova: Десь рік приблизно з перервами. До цього у мене був за плечима клас фортепіано у музичній школі , клас Овчиннікової Г.В. , Театральний Інститут з заняттями по вокалу, приватними уроками . А Анастасія Комлікова, дійсно педагог і композитор від Бога, та ще й постійно розвивається і росте. Тож вона прояснила мені картину про сучасну світовіу вокальну школу.

Admin : Чому дует " Пайташки" ?

Iryna Bardakova: Є такі речі в житті, які мали з'явитися у житті. Тому виникли " Пайташки" і перша пісня ,колискова " Ой, люлі" це тільки початок. " Пайташки" змінять всі шаблони про сучасний вокал. Етнічні мотиви України будуть звучати й радувати Світ.

Комментарии: